O Putovní pohár starosty obce Bukovice
Odstávka elektřiny v celé obci

Úvod > Obec > Aktuality > Kladské pomezí má nové webové stránky

Kladské pomezí má nové webové stránky

Turistický region Kladské pomezí má nové webové stránky. Naším cílem bylo vytvořit přehlednější a uživatelsky příjemnější web, na kterém snadno a rychle získají návštěvníci všechny potřebné informace o našem regionu. Oproti starým stránkám však tento web nabízí mnohem více. Nově se zde dozvíte například o filmech natáčených v Kladském pomezí. Zjistíte, kde všude natáčely slavné filmy a pohádky jako Musíme si pomáhat, Babička, Třetí princ, Z pekla štěstí 2 a další a také, jaká konkrétní místa našeho kraje se v záběrech objevují. Víte, jako slavné osobnosti jsou neodmyslitelně spjaté s naším regionem?  I to se nově dozvíte v sekci Osobnosti regionu, která Vás provede životy slavných spisovatelů jako je Božena Němcová, Alois Jirásek nebo bratři Čapkové. V sekci Naše nabídka najdete ucelený přehled propagačních materiálů Kladského pomezí včetně jejich fotografií. Novinkou je také sekce Napsali o nás se zajímavými články, rozhovory z rádia a televizní vysílání z Kladského pomezí a nebo fotobanka, kde si prohlédnete nové fotografie z nejrůznějších koutů regionu.

Pohodlně si náš nový web nyní také můžete prohlížet v i jakémkoliv chytrém telefonu či tabletu. Tak neváhejte a navštivte stránky www.kladskepomezi.cz.